Tipy na výlet:

100 metrů od penzionu je autobusová zastávka Frýdlant - Malenovice. Stejných 100 metrů od penzionu teče řeka Ostravice, nabízí se tedy možnost koupání v řece, popř. i rybolovu.

200 metrů od penzionu lze dojít k venkovním tenisovým kurtům i kryté tenisové hale, popř. k městskému koupališti s tobogánem.

1000 metrů od penzionu narazíte na centrum města Frýdlant nad Ostravicí, rovněž na železniční stanici, a pochopitelně na obchody, služby, zdravotní středisko, fitcentrum apod.

Penzion je výbornou výchozí pozicí pro pěší turistiku, i cykloturistiku. V okruhu 20 km je masiv Lysé Hory, Smrku, Radhoště i Ondřejníku. V letních měsících jsou dostupné přehrady Baška, Olešná (Aquapark) a Šance. V zimních měsících pak v okolí celá řada sjezdovek, nejbližší necelé 2 km. Hledači památek mohou vyrazit do Štramberka, Příboru, Hukvald, Rožnova pod Radhoštěm apod.

Tipem nejen pro děti může být návštěva několika hřebčínů, jízdáren a stájí v okolí, s možnosti výuky jízdy na koni, přímého kontaktu s hříbaty apod.

servisNavigaci.cz